Sme malý rodinný podnik, vlastne dve ženy, nadšené latkami a módou.


Aj jednoduché šaty vedia ohúriť, ak sú ušité z pekného materiálu a myslíme si, že na Slovenskom trhu ešte nie je dostatočne široká ponuka kvalitných a zaujímavých látok. Pevne dúfame, že sa nám ju podarí obohatiť naším online obchodom. Vo Februari 2014 sa nám podarilo otvoriť aj náš prvý kamenný obchod s látkami vo Vranove nad Topľou.


Ponúkame látky z prírodných materiálov ako hodváb, bavlna a vlna, lebo sú to krásne a kvalitné materiály, ktoré sa úžasne nosia. Tiež ponúkame nápadité látky, či už svojim dizajnom, alebo technickým prevedením – 3D aplikácie, vyšívané látky, embosované alebo vyrezávané vzory, od ľahučkých šifónov, cez úžasné krajky až po kvalitné zamaty a vlnené látky na kabát, bez vzoru aj s digitálnou potlačou, na večerné šaty ale aj na super kvalitný kostým. Máme niečo pre všetky vekové kategórie.


Naši dodávatelia sú väčšinou z Európy: Holandska, Belgicka, Anglicka, Španielska, Talianska a Francúzka. Tiež máme látky z Dubaja a Turecka. Naším prvoradým krédom je kvalita a nápaditosť a podľa toho vyberáme náš tovar. Pravidelne navštevujeme výstavy a veľtrhy v Paríži a Londýne, aby sme mali najnovšie informácie o trendoch a ponúkli Vám naše know-how.


Tiež chceme ponúknuť naše služby dizajnérom. Vieme zabezpečiť väčšie množstvá látky za zvýhodnenú cenu podľa Vašej špecifikácie. Máme dobrých dodávateľov hodvábnych či vlnených materiálov, alebo vieme zabezpečit látky s digitálnou potlačou na rôzne druhy materiálov.


Máme okolo seba radi pekné a originálne veci a myslíme si, že takých nás je tu viac. Táto stránka je pre Vás, všetkých kreatívcov a obdivovateľov kvality a krásy. Dúfame, že sa nám podarí našu kolekciu rozširovať tak, aby sme uspokojili Vaše želania.

 

Oblečte sa úboho a všetci si zapamätajú šaty; oblečte sa bezchybne a všetci si zapamätajú Vás.   Coco Chanel