Otvárame evotex boutique

Pripravili sme pre Vás novinku. Kedže je veľký záujem o modely z našich látkok a nie všetky zákazníčky majú svoju osvedčenú krajčírku, spojili sme sa s krajčírkami a postupne Vám budeme ponúkať modely navrhnuté priamo našou návrhárkou.

Chceme Vám priniesť oblečenie z kvalitných materiálov, nápaditého strihu, s čo najlepším využitím vzoru alebo štruktúry látky. Pripravte sa na ľahučké hodvábne šaty, krásné večerné róby, kabáty aj kostýmy. Predstavíme len modely o ktorých sme presvedčení, že budú krásne, vkusné a hlavne nositeľné. Dúfame, že budeme môcť ponúknuť niečo iné, nie bežné. A hlavne, z každého modelu bude len jeden kus v jednej veľkosti. Žiadna masová produkcia.

Na úvod máme pre Vás dvoje hodvábnych šiat s digitálnou kvetinovou potlačou. Látka má kontinuálny vzor a šaty vyzerajú inak z predu aj zo zadu. Podšívka je tiež zo 100% hodvábu a preto sú tieto šaty ľahké ako pierko. Tiež sme pripravili šaty z bavlnenej látky s potlačou katedrál v nápaditej kombinácii tyrkysovo-zelenej a ružovej fabry. Krásna je kolová sukňa a celkový outfit dopĺňa tenký opasok ružovej farby.

Pozrite si našu stránku a v kategórii  boutique nájdete naše modely a presnejší popis. Ako sme už spomínali, z každého modelu máme len jednu veľkosť, takže dlho neváhajte.